Live

Lp. Imię Nazwisko Miasto Ranking Duże pkt Małe pkt Skalpy Różn. MP
1 Miłosz Wrzałek Warszawa 147.52 11.0 5059 2127 830
2 Dariusz Kosz Nysa 158.55 9.0 4942 1796 679
3 Małgorzata Szczygieł Radwanice 129.86 9.0 4923 1888 224
4 Janusz Krupiński Bytom 128.70 9.0 4853 1894 537
5 Dariusz Puton Ruda Śląska 144.93 9.0 4461 1852 277
6 Irena Sołdan Sopot 135.63 8.0 4969 1710 418
7 Rafał Wesołowski Warszawa 133.32 8.0 4893 1762 487
8 Maciej Grąbczewski Szczecin 143.37 8.0 4883 1817 488
9 Natalia Woźniak Dziwnówek 128.56 8.0 4848 1736 723
10 Paweł Mazurek Polanica-Zdrój 131.15 8.0 4835 1701 575
11 Krzysztof Obremski Legnica 148.90 8.0 4814 1739 335
12 Michał Alabrudziński Włocławek 160.27 8.0 4750 1781 217
13 Juliusz Czupryniak Warszawa 133.54 8.0 4616 1758 527
14 Kazimierz Merklejn Szczecin 151.78 7.0 5052 1565 749
15 Kamil Górka Kraków 149.55 7.0 4959 1629 737
16 Mikołaj Cieplik Ostrzeszów 135.86 7.0 4808 1717 229
17 Kacper Zegadło Warszawa 137.95 7.0 4754 1549 470
18 Mateusz Królikowski Wrocław 128.23 7.0 4652 1610 435
19 Andrzej Kwiatkowski Warszawa 133.55 7.0 4643 1588 335
20 Mariusz Sylwestrzuk Warszawa 131.47 7.0 4634 1697 445
21 Barbara Obremska Wrocław 131.13 7.0 4560 1606 351
22 Zofia Gajewska Jelenia Góra 121.36 7.0 4492 1726 -49
23 Marcin Stachowski Wydartowo I 112.30 7.0 4479 1719 241
24 Jakub Błażejewski Poznań 132.91 7.0 4453 1494 62
25 Ziemowit Pazda Wrocław 113.12 7.0 4434 1582 -42
26 Maciej Sancewicz Gorzów Wielkopolski 127.64 7.0 4403 1685 -113
27 Dawid Pikul Poznań 144.80 6.0 4655 1479 303
28 Agnieszka Goniowska Wrocław 122.04 6.0 4565 1487 119
29 Krzysztof Sporczyk Piaseczno 129.84 6.0 4541 1555 138
30 Maciej Nawrocki Babimost 113.53 6.0 4522 1406 272
31 Michał Szymkowski Wrocław 126.47 6.0 4450 1605 11
32 Bronisław Parada Polanica-Zdrój 130.05 6.0 4411 1477 118
33 Michał Rogalewicz Poznań 131.75 6.0 4391 1568 -248
34 Jolanta Chłopińska Wałcz 131.70 6.0 4320 1402 -188
35 Jerzy Luter Bytom 115.60 6.0 4310 1387 -208
36 Alicja Grąbczewska Szczecin 131.37 6.0 4292 1511 -255
37 Arkadiusz Łydka Jaworzno 124.48 6.0 4203 1505 -81
38 Krzysztof Zawadzki Sampława 116.58 6.0 4163 1503 -351
39 Joanna Brychcy Katowice 118.67 6.0 4162 1489 -258
40 Aleksandra Łukaszewicz Wrocław 109.05 6.0 4143 1391 -247
41 Marcin Radwański Nowa Wieś Wrocławska 104.38 6.0 4079 1513 -414
42 Sylwia Łada Inowrocław 110.72 5.0 4479 1326 345
43 Dorota Stachowska Wydartowo I 120.11 5.0 4347 1399 -403
44 Leszek Dobrowolski Wrocław 122.06 5.0 4290 1370 -73
45 Sławomir Wolski Wrocław 112.37 5.0 4262 1354 -341
46 Wojciech Gonet Wrocław 116.25 5.0 4231 1359 -340
47 Dorota Ostrowska Białystok 111.23 5.0 4198 1294 -200
48 Karolina Urbańska Poznań 100.00 5.0 4164 1359 -439
49 Teresa Zalewska Racibórz 118.36 5.0 4048 1276 -273
50 Robert Wagner Wrocław 111.72 5.0 4013 1335 -251
51 Tadeusz Olewicz Strzelce Opolskie 100.00 5.0 3913 1265 102
52 Katarzyna Kowalska Katowice 114.95 4.5 4311 1341 65
53 Aneta Szczyrzyca Jaworzno 100.00 4.5 4014 1051 347
54 Jędrzej Zawojski Modzurów 100.00 4.5 3921 1101 89
55 Bożena Guział Racibórz 118.21 4.0 4190 1168 -217
56 Laura Pisula Wrocław 110.45 4.0 4170 1254 -318
57 Renata Andracka Zwola 114.94 4.0 4143 1215 8
58 Sławomir Zabawa Wałcz 108.55 4.0 3967 1250 -440
59 Sławomir Długosz Ostróda 115.25 4.0 2386 937 -175
60 Ryszard Korpalski Wójtowice 116.92 3.5 3980 1156 -295
61 Aleksandra Brzeska Piastów 115.09 3.5 3965 951 -86
62 Olga Swarcewicz Warszawa 104.57 3.5 3820 961 87
63 Marzena Czemplik Wrocław 100.00 3.5 3617 949 76
64 Karolina Mak Żerniki Wrocławskie 100.00 3.0 3913 1086 -358
65 Zygmunt Skwarek Katowice 100.00 3.0 3772 1090 -747
66 Dominik Piasecki Słupsk 135.62 2.0 1727 605 -205
67 Jarosław Błażków Wrocław 100.00 1.0 1610 484 -797
68 Mirosław Dejna Sampława 100.00 0.5 2438 643 -2239

Stół Gospodarz Wynik Gość
1 Miłosz Wrzałek 378 : 320 Maciej Grąbczewski
2 Rafał Wesołowski 380 : 382 Dariusz Kosz
3 Natalia Woźniak 347 : 391 Janusz Krupiński
4 Małgorzata Szczygieł 474 : 360 Michał Alabrudziński
5 Dariusz Puton 394 : 386 Kazimierz Merklejn
6 Kamil Górka 354 : 373 Irena Sołdan
7 Mikołaj Cieplik 370 : 394 Krzysztof Obremski
8 Andrzej Kwiatkowski 348 : 438 Paweł Mazurek
9 Mariusz Sylwestrzuk 383 : 393 Juliusz Czupryniak
10 Marcin Stachowski 355 : 381 Kacper Zegadło
11 Mateusz Królikowski 387 : 312 Agnieszka Goniowska
12 Barbara Obremska 366 : 347 Maciej Nawrocki
13 Zofia Gajewska 412 : 344 Michał Szymkowski
14 Jakub Błażejewski 405 : 345 Bronisław Parada
15 Ziemowit Pazda 435 : 362 Michał Rogalewicz
16 Dominik Piasecki 386 : 347 Alicja Grąbczewska
17 Joanna Brychcy 289 : 473 Maciej Sancewicz
18 Dawid Pikul 481 : 377 Arkadiusz Łydka
19 Krzysztof Sporczyk 473 : 326 Dorota Stachowska
20 Leszek Dobrowolski 329 : 381 Jolanta Chłopińska
21 Jerzy Luter 415 : 370 Wojciech Gonet
22 Karolina Urbańska 338 : 339 Aleksandra Łukaszewicz
23 Krzysztof Zawadzki 368 : 296 Robert Wagner
24 Marcin Radwański 426 : 400 Katarzyna Kowalska
25 Sylwia Łada 390 : 188 Jędrzej Zawojski
26 Bożena Guział 338 : 400 Sławomir Wolski
27 Laura Pisula 367 : 385 Dorota Ostrowska
28 Teresa Zalewska 358 : 296 Sławomir Zabawa
29 Tadeusz Olewicz 329 : 314 Ryszard Korpalski
30 Aneta Szczyrzyca 392 : 310 Aleksandra Brzeska
31 Renata Andracka 400 : 329 Karolina Mak
32 Zygmunt Skwarek 326 : 362 Olga Swarcewicz
33 Marzena Czemplik 327 : 221 Mirosław Dejna

Gospodarz Stół Gość
Miłosz Wrzałek 1 Maciej Grąbczewski
Rafał Wesołowski 2 Dariusz Kosz
Natalia Woźniak 3 Janusz Krupiński
Małgorzata Szczygieł 4 Michał Alabrudziński
Dariusz Puton 5 Kazimierz Merklejn
Kamil Górka 6 Irena Sołdan
Mikołaj Cieplik 7 Krzysztof Obremski
Andrzej Kwiatkowski 8 Paweł Mazurek
Mariusz Sylwestrzuk 9 Juliusz Czupryniak
Marcin Stachowski 10 Kacper Zegadło
Mateusz Królikowski 11 Agnieszka Goniowska
Barbara Obremska 12 Maciej Nawrocki
Zofia Gajewska 13 Michał Szymkowski
Jakub Błażejewski 14 Bronisław Parada
Ziemowit Pazda 15 Michał Rogalewicz
Dominik Piasecki 16 Alicja Grąbczewska
Joanna Brychcy 17 Maciej Sancewicz
Dawid Pikul 18 Arkadiusz Łydka
Krzysztof Sporczyk 19 Dorota Stachowska
Leszek Dobrowolski 20 Jolanta Chłopińska
Jerzy Luter 21 Wojciech Gonet
Karolina Urbańska 22 Aleksandra Łukaszewicz
Krzysztof Zawadzki 23 Robert Wagner
Marcin Radwański 24 Katarzyna Kowalska
Sylwia Łada 25 Jędrzej Zawojski
Bożena Guział 26 Sławomir Wolski
Laura Pisula 27 Dorota Ostrowska
Teresa Zalewska 28 Sławomir Zabawa
Tadeusz Olewicz 29 Ryszard Korpalski
Aneta Szczyrzyca 30 Aleksandra Brzeska
Renata Andracka 31 Karolina Mak
Zygmunt Skwarek 32 Olga Swarcewicz
Marzena Czemplik 33 Mirosław Dejna

Lista rankingowa na dzień 21-09-2015

Lp. Imię Nazwisko Miasto Ranking Skalpy Gry
1 Michał Alabrudziński Włocławek 160.23 30443 190
2 Dariusz Kosz Nysa 157.76 31551 200
3 Dawid Adamczyk Wodzisław Śląski 155.90 19955 128
4 Mariusz Skrobosz Warszawa 155.30 21897 141
5 Bartosz Morawski Gliwice 154.87 30665 198
6 Jakub Zaryński Świnoujście 153.91 8465 55
7 Rafał Lenartowski Gdynia 152.12 29816 196
8 Mateusz Borsuk Reda 151.49 29540 195
9 Dominik Urbacki Pruszków 150.59 28612 190
10 Krzysztof Mówka Warszawa 150.47 28589 190
11 Marek Reda Dębówka 150.45 29790 198
12 Krzysztof Obremski Legnica 150.10 28369 189
13 Kazimierz Merklejn Szczecin 150.02 28353 189
14 Przemysław Herdzina Kraków 149.77 8986 60
15 Miłosz Wrzałek Warszawa 148.14 27998 189
16 Kamil Górka Kraków 147.88 26914 182
17 Łukasz Tuszyński Chłopowo 147.74 28218 191
18 Maciej Rzychoń Katowice 147.39 5601 38
19 Łukasz Bobowski Suchedniów 147.35 28438 193
20 Maciej Czupryniak Milanówek 146.67 17894 122
21 Paweł Zaręba Warszawa 146.50 18606 127
22 Dariusz Puton Ruda Śląska 145.61 24026 165
23 Jakub Szymczak Łódź 145.21 21926 151
24 Mariusz Wrześniewski Kraków 144.66 28208 195
25 Andrzej Oleksiak Ostróda 144.19 10382 72
26 Stanisław Rydzik Warszawa 144.12 27526 191
27 Tomasz Zwoliński Skierdy 144.11 28389 197
28 Maciej Grąbczewski Szczecin 144.02 21459 149
29 Karol Wyrębkiewicz Łódź 143.59 25703 179
30 Robert Duczemiński Gorzów Wielkopolski 143.48 15209 106
31 Justyna Górka Kraków 143.47 28408 198
32 Wojciech Zemło Łódź 142.55 22950 161
33 Jan Mrozowski Kraków 142.54 26655 187
34 Sławomir Piotrowski Deszczno 142.04 13352 94
35 Dawid Pikul Poznań 141.55 26895 190
36 Karol Waniek Wrocław 141.49 9621 68
37 Mirosław Uglik Warszawa 141.17 26823 190
38 Wojciech Usakiewicz Warszawa 141.11 5080 36
39 Grzegorz Łukasik Konojady 140.26 27351 195
40 Robert Kamiński Warszawa 140.00 19040 136
41 Krzysztof Usakiewicz Warszawa 139.95 10636 76
42 Bogusław Szyszka Oława 139.59 26103 187
43 Rafał Matczak Milanówek 139.57 17865 128
44 Dariusz Kuć Stargard Szczecińsk 139.56 21213 152
45 Aleksander Puchalski Włocławek 139.17 6680 48
46 Kamil Kister Puławy 138.76 26781 193
47 Marcin Rogala Warszawa 138.56 5681 41
48 Piotr Domański Lublin 138.50 5540 40
49 Piotr Pietuchowski Białystok 138.23 26263 190
50 Paweł Jackowski Warszawa 138.22 27091 196
51 Paweł Janaś Wałcz 137.87 4274 31
52 Kacper Zegadło Warszawa 137.31 26089 190
53 Andrzej Grabiński Suchedniów 137.22 6861 50
54 Radosław Jachna Łódź 137.15 17418 127
55 Mikołaj Cieplik Ostrzeszów 137.13 9325 68
56 Marek Salamon Bytom 136.92 8489 62
57 Grzegorz Koczkodon Ostróda 136.69 26927 197
58 Grzegorz Kurowski Warszawa 136.66 12709 93
59 Artur Irzyk Kraków 136.48 16924 124
60 Joanna Juszczak Warszawa 136.45 26471 194
61 Małgorzata Sulejewska Kraków 136.17 27098 199
62 Marek Dudkiewicz Milanówek 135.49 25337 187
63 Irena Sołdan Sopot 135.27 26107 193
64 Robert Kuszpit Biała Podlaska 135.17 11625 86
65 Adam Jurkowski Gliwice 134.94 8366 62
66 Szymon Płachta Warszawa 134.92 26040 193
67 Marcin Mroziuk Warszawa 134.79 5796 43
68 Dominik Piasecki Słupsk 134.62 9827 73
69 Juliusz Czupryniak Warszawa 134.34 25928 193
70 Tomasz Ciejka Kraków 133.92 8839 66
71 Artur Koszel Warszawa 133.49 14817 111
72 Rafał Wesołowski Warszawa 132.91 24721 186
73 Andrzej Kwiatkowski Warszawa 132.82 25899 195
74 Jakub Błażejewski Poznań 132.38 25550 193
75 Małgorzata Deszczyńska Warszawa 132.31 25801 195
76 Paweł Mazurek Polanica-Zdrój 132.22 15734 119
77 Mariusz Sylwestrzuk Warszawa 132.11 24968 189
78 Zbigniew Wietecki Gorzów Wielkopolski 132.06 25091 190
79 Krzysztof Nowak Lublin 131.92 4749 36
80 Michał Szymkowski Wrocław 131.91 9234 70
81 Tomasz Suchanek Wrocław 131.80 14366 109
82 Barbara Obremska Wrocław 131.70 25155 191
83 Agnieszka Krupka Krosno 131.25 6694 51
84 Alicja Grąbczewska Szczecin 130.98 22004 168
85 Przemysław Rybicki Otwock 130.81 6933 53
86 Małgorzata Szczygieł Radwanice 130.78 24587 188
87 Janusz Krupiński Bytom 130.78 21971 168
88 Jolanta Chłopińska Wałcz 130.73 23923 183
89 Michał Rogalewicz Poznań 130.71 24704 189
90 Piotr Broda Sandomierz 130.71 26141 200
91 Michał Makowski Marki 130.59 4832 37
92 Wojciech Chodakiewicz Białystok 130.40 6259 48
93 Krzysztof Sporczyk Piaseczno 130.30 25929 199
94 Mariola Osajda-Matczak Milanówek 130.12 9889 76
95 Natalia Woźniak Dziwnówek 130.10 25109 193
96 Leszek Stecuła Bytom 130.05 7543 58
97 Waldemar Czerwoniec Warszawa 130.05 11314 87
98 Dariusz Białobrzewski Gdynia 129.94 9356 72
99 Michał Kolaj Ostróda 129.90 5326 41
100 Maciej Perzyński Piła 129.83 25058 193
101 Bronisław Parada Polanica-Zdrój 129.39 15656 121
102 Maciej Kuczyński Gdynia 129.35 12676 98
103 Leszek Kacprzyk Katowice 129.21 21062 163
104 Dawid Buzowicz Rzeszów 128.92 6575 51
105 Andrzej Rechowicz Katowice 128.79 24986 194
106 Krzysztof Kałuża Sosnowiec 128.75 10944 85
107 Maciej Sancewicz Gorzów Wielkopolski 128.55 21597 168
108 Dariusz Maciejuk Warszawa 128.30 13472 105
109 Arkadiusz Biegun Kraków 128.23 11156 87
110 Radosław Więch Warszawa 128.21 5000 39
111 Łucja Kodzis Bydgoszcz 128.14 16914 132
112 Stanisław Gasik Warszawa 128.10 4996 39
113 Ryszard Dębski Biała Podlaska 128.10 7686 60
114 Krzysztof Jaworski Warszawa 128.06 12550 98
115 Ireneusz Moralewicz Goleniów 127.86 24549 192
116 Walenty Siemaszko Lipiany 127.84 8949 70
117 Agata Kuć Stargard Szczeciński 127.83 25054 196
118 Bartłomiej Pawlak Stary Szwarocin 127.82 7669 60
119 Grzegorz Święcki Białystok 127.81 6646 52
120 Czesław Grajewski Białystok 127.55 23597 185
121 Michał, Piotr Waszkiewicz Białystok 127.52 13900 109
122 Łukasz Baranowski Gdynia 127.29 25331 199
123 Agnieszka Kaczkowska Gdańsk 127.12 6102 48
124 Zofia Gajewska Jelenia Góra 126.98 6095 48
125 Jerzy Matyasik Kraków 126.90 23984 189
126 Mateusz Królikowski Wrocław 126.79 6086 48
127 Konrad Sowula Kraków 126.70 15077 119
128 Marcin Ceglarek Kraków 126.53 22648 179
129 Zdzisław Szota Warszawa 126.36 11120 88
130 Grzegorz Kwiecień Kraków 126.29 6441 51
131 Tomasz Lempart Kraków 126.18 20188 160
132 Monika Gawron-Cieślik Szczecin 126.13 18920 150
133 Krzysztof Gibas Kraków 126.08 22316 177
134 Anita Bruska Gdynia 126.03 18022 143
135 Szymon Dąbrowski Warszawa 125.88 25176 200
136 Natalia Ogierman Katowice 125.78 20251 161
137 Mikołaj Przybyłowicz Warszawa 125.60 20724 165
138 Dariusz Ulatowski Tuchola 125.36 24069 192
139 Łukasz Sornek Mikołów 125.28 17288 138
140 Bogusław Puchalski Włocławek 125.03 4501 36
141 Michał Szorc Białystok 124.85 10487 84
142 Michał Mikołajczyk Gdańsk 124.73 5987 48
143 Katarzyna Ślusarska Milanówek 124.60 16074 129
144 Weronika Rudnicka Szczecin 124.57 4360 35
145 Arkadiusz Łydka Jaworzno 124.55 19803 159
146 Krzysztof Bukowski Milanówek 124.52 8592 69
147 Grzegorz Pukniel Łódź 124.48 24274 195
148 Dorota Maciejuk Warszawa 124.48 6473 52
149 Magdalena Kupczyńska Szczecin 124.47 14190 114
150 Marek Rogalski Warszawa 124.39 22017 177
151 Paweł Maciejczuk Białystok 124.19 14779 119
152 Krzysztof Bonda Białystok 124.10 5957 48
153 Marta Bajorek Warszawa 124.05 24313 196
154 Grzegorz Grzeszczuk Racibórz 123.89 4584 37
155 Mariusz Grodek Kraków 123.89 4460 36
156 Ryszard Żydaczewski Lubin 123.84 7926 64
157 Ryszard Kaczmarek Leszno 123.39 4442 36
158 Michał Puchowski Strzelce Opolskie 123.39 6663 54
159 Dorota Zielińska Piaseczno 122.99 8978 73
160 Michał Ozimiński Łódź 122.78 4420 36
161 Małgorzata Szmuksta Szczecin 122.64 20848 170
162 Jarosław Olek Warszawa 122.62 11036 90
163 Dorota Rudzińska Warszawa 122.59 23905 195
164 Andrzej Kroc Łódź 122.52 23402 191
165 Adam Janicki Wrocław 122.46 15185 124
166 Mariusz Orzeł Nowe Miasto Lubawsk 122.42 19220 157
167 Agnieszka Goniowska Wrocław 122.25 13081 107
168 Bogdan Kozłowski Białystok 122.02 12202 100
169 Ewa Radzikowska Gliwice 121.68 12046 99
170 Ewa Szałas Katowice 121.66 9611 79
171 Andrzej Słapiński Warszawa 121.61 6810 56
172 Tomasz Górka Kraków 121.56 8631 71
173 Dariusz Jarosławski Ełk 121.53 15920 131
174 Krzysztof Kodzis Bydgoszcz 121.25 14793 122
175 Beata Piotrowska Łódź 121.24 12003 99
176 Leokadia Litwinowicz Gliwice 120.92 5804 48
177 Paweł Zbrowski Gdynia 120.49 4217 35
178 Agnieszka Biegańska Białystok 120.28 8179 68
179 Maciej Bukowski Szczecin 120.26 5532 46
180 Maria Krzyżanowska Władysławowo 120.19 16106 134
181 Jacek Wandzel Ząbkowice Śląskie 120.10 8647 72
182 Paweł Wdziękoński Świnoujście 120.05 7203 60
183 Zbigniew Rybak Warszawa 119.97 23274 194
184 Anna Krynicka Warszawa 119.94 17031 142
185 Beata Wiączkowska Wrocław 119.47 4301 36
186 Joanna Brychcy Katowice 119.32 12051 101
187 Dominika Worona Police 119.22 6438 54
188 Dorota Stachowska Wydartowo I 118.91 21403 180
189 Agnieszka Matus Milanówek 118.81 22337 188
190 Grażyna Wesołowska Łódź 118.81 14138 119
191 Dorota Kuć Stargard Szczecińsk 118.71 19231 162
192 Edward Stefaniak Biała Podlaska 118.63 6999 59
193 Patryk Gadus Pszczew 118.06 4014 34
194 Marek Charytoniuk Biała Podlaska 117.86 8368 71
195 Dariusz Sowula Kraków 117.86 11668 99
196 Joanna Ostrowska Warszawa 117.78 23084 196
197 Dariusz Nawrocki Bydgoszcz 117.62 7057 60
198 Teresa Zalewska Racibórz 117.61 22463 191
199 Małgorzata Jóźwiak Iława 117.44 5637 48
200 Zofia Górka Łęczna 117.35 9975 85
201 Damian Łupiński Konojady 117.32 3989 34
202 Ala Białobrzewska Gdynia 117.25 13718 117
203 Rafał Błaszkiewicz Milanówek 117.17 5507 47
204 Jacek Pietruszka Kraków 117.16 5858 50
205 Krzysztof Zawadzki Sampława 117.10 22717 194
206 Jakub Onoszko Gdynia 117.06 23060 197
207 Lidia Szpakowska Jaworzno 116.86 4207 36
208 Anna Biegańska Białystok 116.84 7828 67
209 Monika Lewandowska Warszawa 116.77 4087 35
210 Ewelina Gruda Białystok 116.75 8756 75
211 Leszek Dobrowolski Wrocław 116.72 3735 32
212 Rafał Stachowski Police 116.70 17038 146
213 Jerzy Krzyżewski Piasutno 116.59 18655 160
214 Marta Świątkowska Wrocław 116.56 23195 199
215 Bożena Guział Racibórz 116.46 16654 143
216 Daniel Tomczyk Piła 116.42 3609 31
217 Sławomir Długosz Ostróda 116.33 13960 120
218 Marianna Kozłowska Białystok 116.16 14404 124
219 Agnieszka Walas Kraków 116.12 11148 96
220 Marcin Stachowski Wydartowo I 116.07 21008 181
221 Jerzy Luter Bytom 116.00 22852 197
222 Monika Siemaszko Lipiany 115.96 22729 196
223 Krystyna Augustyniak Łódź 115.89 4172 36
224 Maria Pokorska Warszawa 115.43 23086 200
225 Piotr Adamczyk Tarnów 115.09 5409 47
226 Ryszard Korpalski Wójtowice 114.97 18281 159
227 Artur Wawrzynowski Żukowo 114.85 14931 130
228 Katarzyna Kowalska Katowice 114.59 12376 108
229 Lucyna Śniadach Rumia 114.34 20353 178
230 Elżbieta Zębek Olsztyn 114.31 6744 59
231 Tomasz A. Praga Białystok 114.14 7305 64
232 Renata Andracka Zwola 114.12 22709 199
233 Sławomir Wolski Wrocław 113.93 22103 194
234 Łukasz Przyszlak Świnoujście 113.92 13443 118
235 Jarosław Karp Jędrzejów 113.85 9563 84
236 Agnieszka Piotrowicz Gdańsk 113.75 15242 134
237 Patrycja Kuszpit Biała Podlaska 113.52 9422 83
238 Ziemowit Pazda Wrocław 113.45 13160 116
239 Urszula Solarska Łódź 113.25 22651 200
240 Mariusz Kubicki Inowrocław 113.25 5436 48
241 Mieczysław Pastuszak Gdynia 112.77 20299 180
242 Aleksandra Kaczanowska Szczecin 112.52 4951 44
243 Zdzisław Figurski Gryfów Śląski 112.45 3486 31
244 Robert Wagner Wrocław 112.40 13263 118
245 Stanisław Olsztyn Olsztyn 112.10 5605 50
246 Andrzej Bednaruk Gdańsk 112.06 22076 197
247 Czesława Pawłowska Wrocław 111.28 6454 58
248 Dorota Ostrowska Białystok 110.92 14642 132
249 Józef Wietecki Gorzów Wielkopolski 110.65 13610 123
250 Diana Pietrzykowska Szczecin 110.60 11281 102
251 Jacek Nowak Szczecin 110.42 7177 65
252 Piotr Potoczek Nowy Sącz 110.27 18636 169
253 Donata Stuczyńska Bydgoszcz 110.22 3968 36
254 Maciej Pietrasik Nowogard 110.16 10465 95
255 Sylwia Łada Inowrocław 110.04 21128 192
256 Marta Ćwiek Radomsko 110.03 3301 30
257 Dariusz Socha Warszawa 110.01 7371 67
258 Miłosz Meller Poznań 109.94 5827 53
259 Marta Sztajnert Wisła 109.75 10536 96
260 Anna Niedzielko Szczecin 109.58 11615 106
261 Wojciech Gołęcki Inowrocław 109.51 21574 197
262 Agnieszka Kozak Gdynia 109.35 20668 189
263 Dorota Gwiazdoń Nowa Wieś 109.03 3816 35
264 Laura Pisula Wrocław 108.86 7511 69
265 Beata Kiżewska Świnoujście 108.81 7834 72
266 Tomasz Siwiński Zawiercie 108.49 5099 47
267 Michał Landowski Police 108.47 12908 119
268 Iwona Duźniak Dębica 108.31 3791 35
269 Józef Burzyński Ełk 108.23 17967 166
270 Paweł Morga Warszawa 108.18 4111 38
271 Bartłomiej Dalecki Rumia 108.10 6486 60
272 Katarzyna Dębska Ostróda 107.95 17920 166
273 Sławomir Zabawa Wałcz 107.94 9391 87
274 Aleksandra Brzeska Piastów 107.93 4749 44
275 Zbigniew Kniotek Bytom 107.84 9490 88
276 Anna Arana Kołobrzeg 107.82 15202 141
277 Łukasz Moskal Kurzętnik 107.42 3867 36
278 Waldemar Kudliński Bydgoszcz 107.22 18441 172
279 Marcin Radwański Nowa Wieś Wrocławska 106.98 19256 180
280 Paweł Brylski Kraków 106.70 6722 63
281 Magda Sarad Pedersen Świnoujście 106.64 3839 36
282 Lidia Żywna Gdynia 106.17 12316 116
283 Maciej Dąbrowski Warszawa 106.15 20700 195
284 Krzysztof Borodziuk Kostrzyn 105.81 3280 31
285 Monika Krzysztofek Wejherowo 105.74 4970 47
286 Monika Szczyrzyca Jaworzno 104.98 6929 66
287 Joanna Nawrocka Bydgoszcz 104.61 4812 46
288 Tomasz Lewiński Wejherowo 104.60 6276 60
289 Beata Marynowicz Racibórz 104.58 3765 36
290 Agnieszka Dawid Kraków 103.51 9316 90
291 Maciej Sylwestrzuk Ciechanowiec 103.41 8583 83
292 Andrzej Burczyk Gdynia 103.06 3710 36
293 Katarzyna Bogusławska Piastów 103.05 8965 87
294 Leszek Kilian Jaworzno 102.52 13840 135
295 Katarzyna Szachowicz Uniszewo 102.01 9691 95
296 Waldemar Wypchał Kraków 101.79 3970 39
297 Janusz Pawłowski Wrocław 101.55 3351 33
298 Sylwia Buks Warszawa 101.52 6091 60
299 Elżbieta Święcka Białystok 101.03 3132 31
300 Michał Dreczka Poznań 100.93 6056 60
301 Olga Swarcewicz Warszawa 100.46 4621 46
302 Ryszard Pliszka Szczecin 100.27 4813 48
303 Piotr Latoszek Warszawa 100.19 4308 43
304 Dariusz Zębek Olsztyn 100.09 4604 46
305 Iwona Wieluńska Kołobrzeg 99.66 9767 98
306 Karolina Urbańska Poznań 99.01 8416 85
307 Barbara Wiśniewska Gdańsk 98.78 10273 104
308 Agnieszka Wiśniewska Inowrocław 98.58 19421 197
309 Eugeniusz Tuszyński Nowe Miasto Lubawsk 98.06 3432 35
310 Agnieszka Antos Racibórz 98.04 7451 76
311 Gabriela Jurgaś Jaworzno 97.81 4695 48
312 Zygmunt Skwarek Katowice 97.71 8989 92
313 Mariusz Michalski Inowrocław 97.55 4585 47
314 Dawid Rykaczewski Jaworzno 97.24 6807 70
315 Konrad Pajączek Milanówek 96.63 4445 46
316 Anna Lenartowska Gdynia 96.61 10047 104
317 Maria Uryga Kraków 96.50 3088 32
318 Hanna Mazowiecka Świnoujście 96.47 3473 36
319 Krystyna Czajkowska Kołobrzeg 94.67 9278 98
320 Jadwiga Szczurowska Świnoujście 94.64 4448 47
321 Liliana Dąbrowska Warszawa 94.60 3973 42
322 Bernadeta Kudlińska Bydgoszcz 94.46 16342 173
323 Waldemar Dębski Ostróda 94.34 6415 68
324 Kinga Stecuła Bytom 93.93 5448 58
325 Aneta Szczyrzyca Jaworzno 93.65 10114 108
326 Marcin Kurowski Racibórz 93.49 13462 144
327 Michał Dąbrowski Warszawa 93.31 6345 68
328 Jan Pawłowski Warszawa 92.48 7583 82
329 Karolina Mak Żerniki Wrocławskie 91.72 6145 67
330 Aleksandra Perzyna Biała Podlaska 90.06 2972 33
331 Konrad Łukaszewicz Wrocław 89.96 4138 46
332 Artur Kwiatkowski Radomsko 89.22 6067 68
333 Andrzej Klich Jaworzno 88.60 13645 154
334 Dominik Ulejczyk Będzin 88.59 4075 46
335 Agnieszka Stefańska Koźmice Wielkie 87.10 3484 40
336 Adam Kędzior Lublin 86.62 5197 60
337 Katarzyna Rachaus Łódź 85.75 5745 67
338 Paulina Naplocha Racibórz 85.59 2910 34
339 Radosław Słowicki Warszawa 85.25 5200 61
340 Iwona Skubis-Galus Dąbrowa Górnicza 83.69 3766 45
341 Magdalena Pokorska Warszawa 83.51 3591 43
342 Teresa Balewska Reda 83.43 11347 136
343 Jacek Dec Pszczew 83.06 2741 33
344 Krzysztof Murawski Ciechanowiec 82.82 2816 34
345 Anna Strugała Świnoujście 81.97 2869 35
346 Marek Horyń Ełk 81.51 2853 35
347 Patrycja Matulewicz Kołobrzeg 81.36 4312 53
348 Milena Kuźniewicz Kołobrzeg 80.88 2669 33
349 Tadeusz Kondej Świnoujście 78.91 3630 46
350 Alicja Puchowska Strzelce Opolskie 76.25 3889 51
351 Teresa Jaśkiewicz Kołobrzeg 75.65 3253 43
352 Paweł Jankowski Nowe Miasto Lubawsk 70.45 2325 33
353 Piotr Ozimek Sochaczew 67.30 2221 33
354 Jacek Łukaszuk Biała Podlaska 66.88 2207 33
355 Mirosław Dejna Sampława 65.77 12036 183
356 Elżbieta Fitał Kołobrzeg 64.61 2132 33
357 Oliwier Antos Racibórz 58.76 1939 33

 

Poczekalnia na dzień 21-09-2015

Lp. Imię Nazwisko Miasto Ranking Skalpy Gry
1 Bogusław Książek Szczecin 117.11 3279 28
2 Andrzej Rakoczy Kraków 134.56 3633 27
3 Jerzy Tatarczuk Warszawa 120.07 3242 27
4 Alicja Wałaszewska-Kempa Gdynia 112.15 2916 26
5 Piotr Rosół Warszawa 126.44 3161 25
6 Katarzyna Polak Warszawa 112.88 2822 25
7 Mariusz Rostkowski Sochaczew 111.80 2795 25
8 Witold Wojnowski Warszawa 110.00 2750 25
9 Łukasz Sobierajski Warszawa 106.96 2674 25
10 Tomasz Sehnal Warszawa 105.60 2640 25
11 Sylwia Kozłowska Białystok 104.80 2620 25
12 Kuba Koisar Warszawa 135.12 3243 24
13 Filip Warzecha Gdynia 133.79 3211 24
14 Ireneusz Kurzok Mikołów 133.58 3206 24
15 Tomasz Sienkiewicz Białogard 130.17 3124 24
16 Jacek Jerzyński Toruń 128.04 3073 24
17 Jan Lisiewski Piasutno 127.88 3069 24
18 Karol Rembiałkowski Warszawa 127.17 3052 24
19 Maciej Nawrocki Babimost 125.50 3012 24
20 Dawid Mierzchała Ostrów Wielkopolski 125.00 3000 24
21 Elżbieta Szuba Bytom Odrzański 122.29 2935 24
22 Marcela Wołowiec Gdynia 119.25 2862 24
23 Aleksandra Łukaszewicz Wrocław 117.08 2810 24
24 Andrzej Kraska Wrocław 114.96 2759 24
25 Dawid Podżerek Kraków 114.54 2749 24
26 Maciej Labe Poznań 113.42 2722 24
27 Mariusz Makuch Zator 111.67 2680 24
28 Wojciech Gonet Wrocław 111.54 2677 24
29 Szymon Figurski Gryfów Śląski 111.12 2667 24
30 Izabela Wyłoga Elbląg 111.08 2666 24
31 Grzegorz Kulawiak Warszawa 107.04 2569 24
32 Justyna Nieznalska Jejkowice 107.00 2568 24
33 Halina Mrozek Warszawa 104.21 2501 24
34 Jadwiga Jakubiec Siemianowice Śląskie 102.33 2456 24
35 Adam Sternik Elbląg 100.62 2415 24
36 Kinga Bilska Ostrów Wielkopolski 100.29 2407 24
37 Emilia Spanialska Świętajno 89.50 2148 24
38 Zuzanna Rokicka Świętajno 71.67 1720 24
39 Michał Gawroński Siemianowice Śląski 116.87 2688 23
40 Michał Jakubiec Siemianowice Śląskie 112.96 2598 23
41 Hanna Siemionow Białystok 109.65 2522 23
42 Janina Grajewska Choroszcz 104.83 2411 23
43 Dorota Patera Legnica 97.87 2251 23
44 Janina Dąbrowska Rybnik 97.61 2245 23
45 Jarosław Paprocki Bydgoszcz 96.17 2212 23
46 Bożena Mileńko Świnoujście 94.57 2175 23
47 Michał Dulat Kraków 91.83 2112 23
48 Karol Lenartowski Gdynia 90.39 2079 23
49 Adam Motyl Jaskółki 89.43 2057 23
50 Paulina Ostrowska Białystok 89.00 2047 23
51 Jędrzej Zawojski Modzurów 88.74 2041 23
52 Adam Graczyk Nowe Miasto Lubawsk 87.65 2016 23
53 Małgorzata Studniarska Bydgoszcz 84.00 1932 23
54 Dawid Węgrzyński Zabrze 75.65 1740 23
55 Maksymilian Piątek Warszawa 70.91 1631 23
56 Grzegorz Kasprowicz Grabowo 85.18 1874 22
57 Miłosz Śliwiński Szczecin 82.91 1824 22
58 Aleksandra Celuch Będzin 79.95 1759 22
59 Michał Śliwiński Szczecin 77.41 1703 22
60 Magdalena Maternicka Gdynia 76.82 1690 22
61 Joanna Kulawiak Warszawa 73.32 1613 22
62 Barbara Pęska Nowy Dwór Mazowiecki 70.41 1549 22
63 Aneta Maternicka Gdynia 68.32 1503 22
64 Radosław Smolik Jaworzno 67.95 1495 22
65 Tomasz Kłosiński Bydgoszcz 118.29 2484 21
66 Sebastian Orzelski Bielsk Podlaski 116.81 2453 21
67 Julia Solarska Łódź 76.48 1606 21
68 Jarosław Michalak Łódź 122.60 2452 20
69 Adam Słapiński Warszawa 113.10 2262 20
70 Tomasz Polański Ciechanów 110.55 2211 20
71 Jolanta Sylwestrzuk Warszawa 97.95 1959 20
72 Krystyna Drynkowska Świnoujście 93.90 1878 20
73 Jarosław Borowski Bielsk Podlaski 150.53 2860 19
74 Andrzej Ciołek Bielsk Podlaski 107.68 2046 19
75 Grażyna Kula Gdańsk 95.89 1822 19
76 Marcin Szczyrzyca Jaworzno 83.63 1589 19
77 Adam Wencel Bydgoszcz 83.05 1578 19
78 Wojciech Kwaśniak Częstochowa 100.44 1808 18
79 Danuta Langiewicz Ostróda 108.76 1849 17
80 Marek Antosik Nowy Dwór Mazowieck 121.75 1948 16
81 Joanna Wilk Racibórz 104.44 1671 16
82 Jacek Gasik Warszawa 130.60 1959 15
83 Jan Kozłowski Kraków 129.00 1935 15
84 Adam Klimont Wałcz 142.00 1988 14
85 Andrzej Tyczyno Bydgoszcz 114.36 1601 14
86 Iza Kraj Warszawa 111.79 1565 14
87 Dominik Małocha Demblin 91.93 1287 14
88 Ewa Czerwoniec Warszawa 138.08 1795 13
89 Jolanta Hoffmann-Derlacka Warszawa 121.46 1579 13
90 Maciej Kutera Warszawa 119.46 1553 13
91 Dariusz Buławko Warszawa 104.31 1356 13
92 Grażyna Kaczyńska Łódź 103.62 1347 13
93 Michał Derlacki Warszawa 101.08 1314 13
94 Dominik Peter Nowe Miasto Lubawsk 58.31 758 13
95 Jędrzej Florek Bydgoszcz 160.92 1931 12
96 Adam Szukalski Leicester 149.50 1794 12
97 Rafał Dąbrowski Ostróda 146.42 1757 12
98 Marek Herzig Gorzów Wielkopolski 145.08 1741 12
99 Adam Weremczuk Łódź/Londyn 142.75 1713 12
100 Daniel Mundyk Jelenia Góra 134.67 1616 12
101 Marcin Baniewski Pełczyce 132.33 1588 12
102 Maciej Michalski Łódź 130.67 1568 12
103 Jacek Baltyn Suchedniów 128.58 1543 12
104 Robert Głowacki Łódź 126.75 1521 12
105 Patryk Wolniewicz Szczecin 125.67 1508 12
106 Sławomir Kucia Krosno 119.92 1439 12
107 Mikołaj Fidziński Dębica 119.75 1437 12
108 Adrian Ziemniewicz Białystok 119.17 1430 12
109 Andrzej Przybyłowicz Warszawa 117.17 1406 12
110 Łukasz Wojciechowski Łomża 115.92 1391 12
111 Krystian Wandzlewicz Nowe Miasto Lubawsk 115.33 1384 12
112 Dawid Brandys Chrzanów 115.00 1380 12
113 Maciej Śliwa Zabrze 114.42 1373 12
114 Michał Burak Wrocław 113.50 1362 12
115 Michał Musielak Bydgoszcz 112.83 1354 12
116 Wojciech Silnicki Elbląg 112.42 1349 12
117 Michał Garnowski Pasłęk 112.25 1347 12
118 Rafał Świątek Wrocław 112.25 1347 12
119 Anna Lisiewska Dublin 111.92 1343 12
120 Waldemar Denarczyk Kielce 110.67 1328 12
121 Zbigniew Skrzypczyk Jawor 108.67 1304 12
122 Wiesław Kożyczkowski Miłobądz 108.42 1301 12
123 Mateusz Machowski Rzeszów 107.92 1295 12
124 Beata Kowaluk-Jagielska Police 107.33 1288 12
125 Dariusz Małysa Kraków 106.83 1282 12
126 Tomasz Niklewicz Ełk 106.33 1276 12
127 Andrzej Buczkowski Bydgoszcz 106.00 1272 12
128 Sławomir Nosek Mielec 105.92 1271 12
129 Tadeusz Olewicz Strzelce Opolskie 105.42 1265 12
130 Michał Grzymała Łomża 104.83 1258 12
131 Krystyna Perekitko Ciechanowiec 104.25 1251 12
132 Bartłomiej Najman Białystok 104.00 1248 12
133 Agata Pastusiak Gorzów Wielkopolski 103.58 1243 12
134 Michał Gigoń Kraków 103.25 1239 12
135 Paulina Brzuchalska Bydgoszcz 102.42 1229 12
136 Alicja Bielecka Poznań 100.58 1207 12
137 Justyna Przystawska Jaworzno 99.83 1198 12
138 Grażyna Smereka Racibórz 99.42 1193 12
139 Tadeusz Sokólski Białystok 99.08 1189 12
140 Daniel Brzozowski Trzebiatów 99.00 1188 12
141 Monika Krzyżewska Piasutno 98.00 1176 12
142 Sebastian Imielski Szczytno 96.83 1162 12
143 Paulina Siedlarz Nowy Sącz 96.83 1162 12
144 Justyna Molik Lublin 96.67 1160 12
145 Grzegorz Bajer Łódź 95.17 1142 12
146 Waldemar Stankiewicz Łomża 94.83 1138 12
147 Agnieszka Rachtan Świnoujście 94.25 1131 12
148 Teresa Pietracha Wejherowo 92.25 1107 12
149 Małgorzata Pochopień Kraków 91.50 1098 12
150 Radosław Pastusiak Gorzów Wielkopolski 90.58 1087 12
151 Katarzyna Matuszek Bielsko-Biała 90.08 1081 12
152 Michał Furman Kraków 89.83 1078 12
153 Aleksandra Kurcman Kołobrzeg 89.83 1078 12
154 Szymon Stępień Bytom 89.75 1077 12
155 Zuzanna Dąbrowska Świętajno 89.67 1076 12
156 Katarzyna Turbiarz Rybnik 89.33 1072 12
157 Jerzy Augustyniak Łódź 89.17 1070 12
158 Teresa Prystupa Zajączkowo 89.08 1069 12
159 Jakub Dworczyk Będzin 88.67 1064 12
160 Michał Toporek Jaworzno 88.50 1062 12
161 Marcin Obuszyński Warszawa 87.50 1050 12
162 Agnieszka Lisiak- Świetlikowska Białystok 86.8 1042 12
163 Szymon Jankowski Nowe Miasto Lubawsk 85.75 1029 12
164 Maria Tomiczek Zabrze 85.33 1024 12
165 Michał Nowak Nakło nad Notecią 85.00 1020 12
166 Anna Niewiadomska Kołobrzeg 80.83 970 12
167 Lubomir Kuchta Jaworzno 77.25 927 12
168 Hanna Góźdź Ostrów Wielkopolski 71.17 854 12
169 Halina Kowalska Kurzętnik 70.92 851 12
170 Kamila Hoffmann-Derlacka Warszawa 68.92 827 12
171 Justyna Szymonik-Polak Powałczyn 62.42 749 12
172 Paweł Żak Polanica-Zdrój 60.83 730 12
173 Seweryn Kaczmarczyk Świętajno 56.00 672 12
174 Przemysław Pawlic Wrocław 120.00 1320 11
175 Julita Dygnas Jelenia Góra 111.82 1230 11
176 Lech Szymczak Mniszki 104.36 1148 11
177 Natalia Sowała Łowicz 104.18 1146 11
178 Zygmunt Sołtysiak Piastów 103.27 1136 11
179 Maurycy Machnio Lipiany 98.73 1086 11
180 Michał Duraj Warszawa 98.36 1082 11
181 Artur Sikorski Gdańsk 95.09 1046 11
182 Łukasz Pawlak Sochaczew 94.18 1036 11
183 Renata Wyłoga Elbląg 93.82 1032 11
184 Małgorzata Nowicka Biała Podlaska 92.36 1016 11
185 Jan Jasiorkowski Jasienna 91.36 1005 11
186 Hanna Dąbrowska Zgierz 90.73 998 11
187 Zdzisław Parnicki Słupsk 89.64 986 11
188 Agnieszka Forysiak Stargard Szczeciński 89.36 983 11
189 Agnieszka Palczewska Ostrów Wlkp. 87.64 964 11
190 Bożena Ciborowska-Lipko Stargard Szczeciński 87.45 962 11
191 Marek Szczepanik Reda 87.00 957 11
192 Marzena Czemplik Wrocław 86.27 949 11
193 Martyna Szymańska Ustka 86.00 946 11
194 Renata Figurska Gryfów Śląski 84.18 926 11
195 Roksana Statkiewicz Jaworzno 84.18 926 11
196 Andrzej Pikul Poznań 83.73 921 11
197 Piotr Sołowianiuk Białystok 83.45 918 11
198 Mateusz Zębek Olsztyn 83.27 916 11
199 Danuta Jasiorkowska Jasienna 80.82 889 11
200 Monika Wrzałek Rumia 79.55 875 11
201 Anna Gucz Bydgoszcz 78.82 867 11
202 Kasper Kamiński Gdańsk 78.18 860 11
203 Maurycy Grzech Stargard Szczeciński 76.45 841 11
204 Monika Kowalik Kraków 75.00 825 11
205 Paweł Dzierżyński Milanówek 73.82 812 11
206 Michał Kurdelski Bydgoszcz 73.45 808 11
207 Tomasz Łukaszuk Biała Podlaska 72.45 797 11
208 Kinga Buczkowska Gdynia 71.27 784 11
209 Dawid Gackowski Rumia 71.00 781 11
210 Przemysław Wądołowski Białystok 70.82 779 11
211 Ireneusz Jagiełło Okuniew 70.18 772 11
212 Dariusz Dackiewicz Białowieża 66.82 735 11
213 Tymoteusz Świerkowski Będzin 66.00 726 11
214 Justyna Kurowska Inowrocław 65.91 725 11
215 Marek Popczyk Tychy 65.91 725 11
216 Beata Kurowska Inowrocław 65.73 723 11
217 Monika Wojtanek Wadowice 65.55 721 11
218 Wiktoria Koler Będzin 64.55 710 11
219 Dariusz Bzdyra Polanica-Zdrój 64.36 708 11
220 Teresa Dziemiańczuk Białystok 63.55 699 11
221 Anna Jankowska Bydgoszcz 63.27 696 11
222 Jolanta Bednarska Łódź 61.91 681 11
223 Grzegorz Lipko Stargard Szczeciński 58.55 644 11
224 Patrycja Rutowska Ełk 56.00 616 11
225 Kosma Woźniarski Łódź 55.27 608 11
226 Andrzej Choiński Gródek 54.82 603 11
227 Aleksandra Maliszewska Będzin 53.91 593 11
228 Szymon Malec Stargard Szczeciński 53.45 588 11
229 Marta Wawrzyn Pruszków 83.40 834 10
230 Krystyna Kurowska Inowrocław 77.00 770 10
231 Tamara Szczepańska Świnoujście 77.00 770 10
232 Tomasz M. Lempart Bytom 58.89 530 9
233 Seweryn Lipski Ciechanowiec 55.56 500 9
234 Kinga Pruszak Bydgoszcz 120.00 960 8
235 Piotr Kabot Katowice 98.62 789 8
236 Leszek Kowalik Bydgoszcz 93.00 744 8
237 Zbigniew Radziszewski Ciechanowiec 91.88 735 8
238 Łukasz Pudło Łuków 87.00 696 8
239 Klaudia Budzyn Brzesko 84.12 673 8
240 Adam Pietryga Racibórz 79.50 636 8
241 Artur Pydych Gdańsk 78.88 631 8
242 Dariusz Niedzielski Warszawa 66.12 529 8
243 Cezary Pawlonka Wrocław 58.62 469 8
244 Jędrzej Kuźniewicz Kołobrzeg 52.75 422 8
245 Michał Trumpus Wrocław 152.00 1064 7
246 Anna Stefańska Łódź 117.29 821 7
247 Anna Stambulska Kraków 112.14 785 7
248 Andrzej Stańczyk Tarnów 110.29 772 7
249 Sylwester Gryz Zabrze 107.86 755 7
250 Adam Paszek Tarnowskie Góry 107.14 750 7
251 Olga Posmyk Stargard Szczeciński 99.14 694 7
252 Mirosława Jursza Rybnik 97.29 681 7
253 Mateusz Stańczyk Tarnów 94.86 664 7
254 Piotr Kasprów Jelenia Góra 92.86 650 7
255 Katarzyna Odrzywołek Kraków 92.86 650 7
256 Marcin Białecki Białystok 91.14 638 7
257 Leszek Sosnowski Lublin 79.29 555 7
258 Grzegorz Sylwestrzuk Gródek 70.00 490 7
259 Dariusz Rokicki Świętajno 66.86 468 7
260 Zuzanna Wołowiec Gdynia 66.00 462 7
261 Bartek Chełstowski Nowy Dwór Mazowiecki 64.00 448 7
262 Zuzanna Basista Świętajno 53.00 371 7
263 Marek Białasik Międzychód 50.00 350 7
264 Kamil Jagliński Ostrowiec Świętokrz 113.83 683 6
265 Bartłomiej Sylwestrzuk Warszawa 113.33 680 6
266 Bogdan Zawadzki Białystok 108.83 653 6
267 Jerzy Ciesielski Łódź 92.50 555 6
268 Michał Lasecki Warszawa 91.67 550 6
269 Jarosław Błażków Wrocław 80.67 484 6
270 Wiesław Nieroda Lublin 77.83 467 6
271 Małgorzata Świętosławska Jaworzno 77.50 465 6
272 Agata Hozakowska Warszawa 68.00 408 6
273 Urszula Borowska Kraków 66.83 401 6
274 Wojciech Bartkowski Łódź 64.33 386 6
275 Marta Bołbot Bielsk Podlaski 59.17 355 6
276 Maciej Krzeptowski Zakopane 56.33 338 6
277 Piotr Szulc Bydgoszcz 135.60 678 5
278 Maciej Michalak Łódź 105.20 526 5
279 Szymon Madej Kraków 103.40 517 5
280 Małgorzata Całka Świnoujście 86.20 431 5
281 Dorota Kudlińska Bydgoszcz 84.40 422 5
282 Jakub Madej Kraków 80.80 404 5
283 Magdalena Nocoń Katowice 55.20 276 5
284 Szymon Sztajnert Wisła 53.60 268 5
285 Tomasz Kaczmarczyk Warszawa 108.50 434 4
286 Leszek Katyński Słupsk 103.25 413 4
287 Iwona Burzyńska Warszawa 62.00 248 4
288 Agnieszka Jarek Gowarczów 59.75 239 4
289 Edyta Smolik Jaworzno 51.25 205 4
290 Elżbieta Zyra Szczytno 84.33 253 3
291 Kacper Rzepecki Wrocław 75.67 227 3
292 Laura Rekowska Stargard Szczeciński 72.00 216 3
293 Arkadiusz Wąsiel Wrocław 70.33 211 3
294 Filip Nguyen Viet Wrocław 67.33 202 3
295 Anna Fatyga Szepietowo-Wawrzyńce 62.67 188 3
296 Łukasz Kowalczyk Stargard Szczeciński 61.67 185 3
297 Małgorzata Kosakowska Szczytno 50.00 150 3
298 Paweł Jędryka Chełmek 108.50 217 2
299 Michał Czyż Łódź 73.50 147 2
300 Krzysztof Lelonek Zabrze 72.50 145 2
301 Joanna Czarkowska Szepietowo-Wawrzyńce 70.50 141 2
302 Joanna Strączek Legnica 57.50 115 2
303 Marta Popławska Warszawa 79.00 79 1
304 Jacek Jabłoński Katowice 78.00 78 1
305 Monika Gorczyca Kraków 72.00 72 1
306 Łukasz Pawlas Racibórz 58.00 58 1
307 Daniel Janus Wąchock 50.00 50 1